top of page
tworzymy urządzenia jutra

Interfejsy dotykowe

Możliwość sterowania urządzeniami elektronicznymi za pomocą ekranów dotykowych jest dla ich użytkowników dużym ułatwieniem. Obsługa staje się dużo bardziej intuicyjna, kiedy wszystkie najważniejsze informacje umieszczone są bezpośrednio na wyświetlaczu, a dostęp do podstawowych funkcji jest niezwykle prosty. Chcąc wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i wspierać postęp technologiczny, dla naszych klientów tworzymy nowoczesne interfejsy dotykowe, dedykowane różnego rodzaju aparaturze, zarówno codziennego użytku jak i specjalistycznej.

Wśród realizowanych przez naszą firmę projektów znalazły się między panele dotykowe wykorzystywane w sterownikach pieców z pompą CO, interfejsy urządzeń mobilnych, nowoczesne klawiatury dotykowe oraz szklane łączniki zbliżeniowe automatyki domowej.

Istotą działania produkowanych przez nas interfejsów są funkcjonalne wyświetlacze. W realizowanych przez nas projektach wykorzystujemy zarówno najnowocześniejsze typy, między innymi modele ciekłokrystaliczne z aktywnymi matrycami (TFT) oraz organiczne diody elektroluminescencyjne (OLED), pozwalające na tworzenie ekranów elastycznych lub o zakrzywionych powierzchniach. Przy niektórych projektach wykorzystujemy także nieco starsze, stosowane głównie w urządzeniach zasilanych bateryjnie wyświetlacze ciekłokrystaliczne z matrycą pasywną (STN). Wieloletnie doświadczenie i kompleksowość naszych usług pozwala nam do każdej realizacji dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie. Dzięki temu każdy tworzony przez nas interfejs jest nie tylko ściśle dopasowany do indywidualnych wymogów, ale także dłużej będzie mógł spełniać swoją funkcję.

Chcemy, aby proponowane przez nas interfejsy mogły działać wydajnie w każdych warunkach, dlatego wzbogaciliśmy je o szereg zabezpieczeń, chroniących przed działaniem wody, niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz agresywnych substancji chemicznych. Dzięki temu do rąk naszych klientów trafiają produkty nie tylko nowoczesne, ale również niezawodne.

bottom of page