top of page
tworzymy urządzenia jutra

Sterowniki elektroniczne

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele urządzeń wokół nas pracuje poprawnie dzięki elektronicznym sterownikom. Głównym zadaniem tych układów, nazywanych też często kontrolerami, jest nadzór i dostosowywanie funkcjonowania pozostałych podzespołów do zmieniających się warunków otoczenia lub też poleceń osoby obsługującej. Często czuwają one również nad bezpieczeństwem użytkowania, zapobiegają przeciążeniom i ostrzegają o awariach, dlatego tym bardziej warto zadbać, by nie tylko dobrze spełniały swoją funkcję, ale same również charakteryzowały się niezawodnością.

Podstawą działalności naszej firmy jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych układów elektronicznych, w tym również sterowników. Wśród stworzonych przez nas realizacji znajdują się między innymi wykorzystywane w inteligentnych domach kontrolery oświetlenia LED i Power LED, które stabilizują płynący przez diody prąd i znacznie spowalniają ich zużywanie się. Innymi przykładowymi urządzeniami, które tworzyliśmy już dla naszych klientów są między innymi systemy zarządzania uliczną sygnalizacją świetlną, sterowniki do urządzeń z hydromasażem oraz pomp, a także cała gama elektroniki przemysłowej. To jednak jedynie przykłady. Z chęcią podejmiemy się nowych wyzwań.

W ramach każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby projektowane i produkowane przez naszą firmę sterowniki dostosowane były ścisłe do wymogów zamawiającego i umożliwiały bezproblemową obsługę. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania, ale również o wygodę, dlatego nie pomijamy kwestii takich jak choćby wyposażenie układu w przystępny i czytelny interfejs. Nasze urządzenia możemy przystosować do pracy w każdych warunkach, uodpornić je na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Zdobyte doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwiają nam indywidualne podejście do każdego zamówienia – staramy się zawsze zaproponować najbardziej optymalne i wydajne rozwiązania.

bottom of page