top of page

tworzymy urządzenia jutra

Projektowanie urządzeń elektrycznych

 

Pierwsze urządzenia elektroniczne nie tylko miały dość ograniczone możliwości, ale również, przez swoją awaryjność lub duże rozmiary, ich wymiar praktyczny pozostawiał wiele do życzenia. Przez lata wiele się zmieniło w tej dziedzinie. Olbrzymi technologiczny postęp pozwolił zarówno zamknąć moc wielkiego urządzenia w maleńkim, mieszczącym się w dłoni pudełeczku, jak i znaleźć dla nieco coraz to nowe, bardziej odpowiedzialne zastosowania. Układy elektroniczne towarzyszą nam dziś niemal na każdym kroku, a codziennie odkrywamy coraz to nowe możliwości, jakie nam dają.

Firma Ergomatic oferuje Państwu kompleksowe opracowanie gotowego urządzenia elektronicznego lub pomoc w dowolnym etapie procesu jego tworzenia. Na swoim koncie mamy dziesiątki z sukcesem przeprowadzonych realizacji dla rozmaitych branż. Każdy z naszych projektów jest w pełni dopasowany do stawianych przez Państwa wymagań, charakteryzuje się niezawodnością i zdolnością do pracy w najtrudniejszych nawet warunkach. Tym, co wyróżnia nas w branży jest innowacyjność, duże doświadczenie oraz otwartość na nawet najbardziej wymagające wyzwania. W każdym z nich widzimy przede wszystkim szansę na rozwój i możliwość poszerzania własnych horyzontów.

Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych to wieloetapowy projekt, który nie pozostaje bez wpływu na środowisko naturalne. W dobie restrykcyjnych przepisów oraz rosnącej świadomości w tej dziedzinie wśród samych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko naszych wytworów oraz powstających w trakcie procesów produkcyjnych odpadów. Troskę o ekologię uważamy za wyznacznik nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Aby móc zagwarantować najwyższą jakość naszych usług, każdy etap realizacji poddawany jest szczegółowej konsultacji ze zleceniodawcą. Uwzględnienie wszystkich zgłaszanych sugestii i wytycznych pozwala nam się upewnić, że finalny produkt spełniać będzie wszystkie pokładane w nim oczekiwania i cieszyć będzie się długoletnią funkcjonalnością.

Ergomatic oferuje Państwu kompleksowe opracowanie gotowego urządzenia elektronicznego lub pomoc w dowolnym etapie procesu jego tworzenia. Cechuje nas innowacyjność i duże doświadczenie w branży.

Poza projektowaniem urządzeń elektronicznych oraz ich produkcją wykonujemy także:

Produkcję elektroniki  oraz całego urządzenia na podstawie dokumentacji klienta
 
Produkcję obwodów PCB

W skład naszej kompleksowej oferty wchodzi:

analizujemy wykonalność projektu
wstępnie szacujemy koszty projektu
dobieramy odpowiednie technologie i materiały
określamy plan wdrożenia i termin realizacji zlecenia

przycisk pojemnościowy
Sensor pojemnościowy dotykowy

projektujemy obudowę i interfejs
wykonujemy wydruk 3D obudowy
obrabiamy mechanicznie detale
wykonujemy interfejs użytkownika 

Powyższym zadaniom jesteśmy
w stanie sprostać dysponując

dużym doświadczeniem w zakresie projektowania i wdrażania urządzeń, własnym zakładem projektowania i prototypowania, ciągle roznącym parkiem maszynowym, bazą sprawdzonych dostawców komponentów i podwykonawców,  innowacyjną wiedzą i zapleczem artystyczno-projektowym

tworzymy schematy ideowe
projektujemy i wykonujemy obwody PCB
wykonujemy montaż SMD i THT
programujemy mikrokontrolery
testujemy funkcjonalność urządzenia
i ewentualnie nanosimy poprawki.

Sensor odporny na wodę

montujemy i testujemy finalny egzemplarz urządzenia  przygotowujemy dokumentację techniczną i użytkową prowadzimy badania zgodności i certyfikację

bottom of page