top of page
800x520_chromo2_2.png
tworzymy urządzenia jutra

Wykonanie obudowy i interfejsu użytkownika

Jednym z obszarów naszej działalności jest wykonanie obudowy i interfejsu użytkownika. Przykładamy szczególną rolę do precyzji wykonania naszych rozwiązań, obudowy bowiem, jak i interfejs zapewniają wyjątkową funkcjonalność sprzętu. Ponadto gwarantują odporność mechaniczną i środowiskową , a ponadto zapewniają bardzo sprawne odprowadzanie ciepła, a także gwarantują ochronę EMC i ESD. Ponadto zapewniają bardzo atrakcyjny wygląd, dzięki zastosowaniu dobrych jakościowo materiałów czy też ciekawej kolorystyki.

 

Praktyczne obudowy

Zajmujemy się projektowaniem obudów odpowiednich dla wielu typów produktów, sprawdzających się w obszarach pokrewnych elektronice, jak i w rozwiązaniach biznesowych oraz wielu innych branżach. Dokładamy starań, aby przygotować produkt dostosowany do konkretnego przeznaczenia. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne technologie. Wykonujemy wydruk 3D obudowy, co umożliwia prototypowanie i gwarantuje możliwość szybkiego wykonania drobnych detali, które obrabiamy mechaniczne. Ponadto wykonując obudowy z tworzyw sztucznych na bazie druku 3D możemy przygotować serie próbne.

Prosty interfejs użytkownika

Interfejs może stanowić urządzenie bądź program, umożliwiający przekazywanie informacji między urządzeniami, programami, a także pomiędzy komputerem a człowiekiem. W naszej firmie przygotowujemy graficzny interfejs użytkownika, pozwalający na intuicyjną i ergonomiczną pracę z urządzeniem. Opracowujemy projekt na podstawie określonych potrzeb Zleceniodawców oraz wdrażamy szybko i profesjonalnie.

bottom of page