top of page

tworzymy urządzenia jutra

Realizacje - Urządzenia elektryczne

Ludzie od zawsze dążyli do tego, aby żyć wygodniej, ułatwiać sobie pracę i przyspieszać codzienne czynności. Urządzenia elektroniczne pomagają nam w tym od kilku dekad. Początkowo były one dość proste, jednak z biegiem czasu i postępem technologicznym wyspecjalizowały się i zaczęły pełnić coraz to bardziej odpowiedzialne zadania. Czynnikiem, który miał największy wpływ na ich popularność jest olbrzymie spektrum możliwości - dopasowanie charakterystyki urządzenia do specyficznych warunków pracy nie stanowi najmniejszego problemu. Odpowiedni projekt sprawi, że interfejs będzie przystępny dla każdego użytkownika, a podzespoły odpowiednio zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników.

Nasza firma od niemal dwudziestu lat zajmuje się tworzeniem nowoczesnej i funkcjonalnej elektroniki dla wielu branż. Wśród naszych realizacji znalazły się między innymi dedykowane różnym urządzeniom sterowniki, które nadzorują ich pracę. Śledzimy najnowsze trendy w budownictwie, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również systemów automatyki domowej. Inteligentne instalacje, które umożliwiają sprawne zarządzanie oświetleniem, kontrolę nad sprzętem audiowizualnym czy zdalne zamykanie rolet cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w przestrzeniach biurowych jak i prywatnych mieszkaniach. Jedną z naszych specjalności są również wygodne interfejsy dotykowe. Dzięki nim zarządzanie pracą poszczególnych urządzeń i korzystanie z ich funkcji jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Przy każdym wykonywanym przez naszą firmę zleceniu kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście - dzięki niemu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej wydajne rozwiązania i zapewnić naszym produktom pożądaną niezawodność. W poszczególnych kategoriach znalazły się przykłady dotychczasowych realizacji, w dalszym ciągu pozostajemy jednak otwarci na kolejne wyzwania. jeśli potrzebują Państwo ściśle dopasowanej do potrzeb elektroniki z chęcią zaprojektujemy urządzenia, które spełnią wszystkie wymagania.

Sterownik z panelem dotykowym
panel hydromasażu

​kontrolery komunikujące się radiowo

​piloty zdalnego sterownia IR i RF

​radiowe kontrolery silników do okien

z komunikacją w standardzie z-wave

​sterowniki silników rolet i okien

​zbliżeniowe łączniki oświetleniowe

​sterowniki bram skrzydłowych i przesuwnych

bottom of page