top of page
800x520_chromo2_2.png
tworzymy urządzenia jutra

Produkcja elektroniki

Jesteśmy przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją elektroniki, w tym wykonaniem płytek PCB na zamówienie. Przygotowujemy płytki obwodów drukowanych jednostronne, dwustronne, czy wielowarstwowe. Proces produkcji przebiega poprzez wykonanie ścieżek przewodzących na nieprzewodzącym podłożu. Dbamy o odpowiednie czyszczenie, maskowanie i trawienie płytek, a tak przygotowane PCB obkładamy komponentami elektronicznymi, które mocowane są po jednej lub po dwóch stronach płytki. Jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej skomplikowane płytki PCB o dowolnych parametrach technicznych.

 

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technologicznym, na które składają się maszyny znanych i cenionych producentów. Pozwala to na wytwarzanie elektroniki w małych, jak i dużych seriach przy zachowaniu powtarzalności wszystkich parametrów i zagwarantowaniu precyzji wykonania. Zapewniamy sposób realizacji zachowując przy tym wysoką jakość, stabilność oraz powtarzalność. Stosujemy przy tym szczególnie dobre gatunkowo materiały.

Produkcja i montaż elektroniki odbywają się szybko, zgodnie z ustalonym we wstępnych konsultacjach terminem, a wszelkie ewentualne rozbieżności regulujemy indywidualnie.

W parze z produkcją elektroniki idzie jej montaż. Stosujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Wykorzystując metodę THT, poszczególne komponenty są przewlekane przez otwór w płytce oraz lutowne od spodu – zwykle przy wykorzystaniu cyny ołowiowej. Możemy też zastosować montaż SMT, gdzie komponenty są montowane na powierzchni przy wykorzystaniu stopu lutowniczego bądź kleju przewodzącego. Rozwiązanie dostosowujemy do parametrów produkowanej elektroniki.

Mamy świadomość, że nieprzemyślana produkcja eletroniki może wyrządzać szkodę środowisku. My natomiast dokładamy wszelkich starań, aby nie narażać naturalnego środowiska na szkodę. Nasza firma spełnia prawne regulacje działalności w tym zakresie, a także w zakresie recyklingu i utylizacji odpadów poprodukcyjnych. Proekologiczne postępowanie jest możliwe także dzięki przeszkoleniu naszej kadry w tym zakresie.

 

bottom of page